Rolluj razem z nami !!!

Kontakt

Dane teleadresowe:

Centrum Rozwoju Sportu KołoWrotki S.C.

 

ul. Piotrkowska 217
al. Kościuszki 132 (PARKING miejski, również dla autokarów)

+48 575 737 472 [zapytania, rezerwacje]
+48 608 222 308 [Ania]
+48 661 744 031 [Patrycja]
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook.com/KoloWrotki/
instagram.com/kolowrotki/

 

Napisz do nas

Uzupełnij proszę!
Proszę podać adres email
Please write a subject for your message.
Uzuepłnij
Invalid Input

Zgodnie z obowiązkiem informacyjnym przewidzianym w art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Rozwoju Sportu KołoWrotki Miarka Patrycja Szawara Anna s. c. z siedzibą w Łodzi przy al. Kościuszki 132.
  • Twoje dane zbierane są w celach niezbędnych do świadczenia na Twoją rzecz usług i ze względu na prawnie uzasadniony interes Kołowrotek, a jeżeli wyraziłeś taką zgodę - także w celach marketingowych, w tym w celu mailowego i telefonicznego informowania o promocjach, rabatach i wydarzeniach organizowanych przez KołoWrotki (art. 6 ust. 1 pkt.a, b i f RODO). Twoje dane nie będą udostępnianie innym odbiorcom.
  • Masz prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, sprzeciwu, a także do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Kołowrotki będą przechowywać Twoje dane do czasu cofnięcia przez Ciebie zgody (w zakresie przetwarzania danych do celu marketingowego) lub do czasu przedawnienia ewentualnych wzajemnych roszczeń.
  • Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
  • W przypadku podania danych dziecka małoletniego, powyższe informacje odnoszą się również do danych małoletniego.

 

Разработка платного шаблона Joomla