Rolluj razem z nami !!!

O nas

kolowrotki

Zacznijmy od początku - Przyjaźni dwóch młodych i kreatywnych kobiet. Poznały się w jednej z łódzkich firm. Ania to rodowita łodzianka, lokalna patriotka. Patrycja przyjechała do Łodzi trochę wbrew własnej woli, los zadecydował. Szybko przekonała się, że to tu jest Jej Miejsce na Ziemi. Doskonały przykład na to, że Łódź można pokochać z całego serca.

Ania - wulkan pozytywnej energii, kreatywna, ale chaotyczna. Patrycja - uporządkowana, wytrwała, ale wycofana. Ludzie mówili: mieszanka wybuchowa, to się nie uda, za krótko się znacie, to zbyt ryzykowne, zbyt małe doświadczenie w biznesie, nie dacie rady. Nie dało się inaczej :) Niebawem przywitałyśmy wszystkich niedowiarków w naszych KołoWrotkach! To właśnie Przyjaźń pobudziła w nas pokłady nowej energii i kreatywności, której owocem jest Łódzka Wrotkarnia. Miejsce to tętni życiem. Wyjątkową atmosferę w KołoWrotkach tworzą włożone tu serca i wspólna praca, której się podjęłyśmy przekształcając Marzenie w Rzeczywistość. Za nami mnóstwo niezapomnianych chwil, tych przyjemnych przepełnionych szczęściem, ale także tych bardziej bolesnych, kiedy wyobrażenia mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Pokora, wiara w marzenia, wsparcie najbliższych i umiejętność wyciągania wniosków z porażek pozwoliły nam przetrwać. A co ważniejsze, uczynić KołoWrotki miejscem jednym z częściej odwiedzanych na turystyczno-rozrywkowej mapie Łodzi.

Wasza Pozytywna Energia, jest naszym motorem do dalszego działania, rozwoju Wrotkarni i nas samych. Możecie być pewni - słusznie nam zaufaliście, a obecna oferta Wrotkarni to tylko początek. Będzie tylko ciekawiej, oryginalniej i lepiej :)

UWAGA! ZARAŻAMY WROTKOWĄ PASJĄ :)

ANIA & PATKA

ROLLUJ RAZEM Z NAMI !

pracownicy

Anna

+48 608 222 308

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pracownicy

Patrycja

+48 661 744 031

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Разработка платного шаблона Joomla