Rolluj razem z nami !!!

Formularz rejestracyjny

uzupełnij
Please provide an username!
Please provide a valid e-mail!
Retype the e-mail!
Please enter a password!
Retype the password!
Zapoznaj się z nasza polityka prywatności Polityką prywatności oraz Regulaminem
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

Zgodnie z obowiązkiem informacyjnym przewidzianym w art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Rozwoju Sportu KołoWrotki Miarka Patrycja Szawara Anna s. c. z siedzibą w Łodzi przy al. Kościuszki 132.
  • Twoje dane zbierane są w celach niezbędnych do świadczenia na Twoją rzecz usług i ze względu na prawnie uzasadniony interes Kołowrotek, a jeżeli wyraziłeś taką zgodę - także w celach marketingowych, w tym w celu mailowego i telefonicznego informowania o promocjach, rabatach i wydarzeniach organizowanych przez KołoWrotki (art. 6 ust. 1 pkt.a, b i f RODO). Twoje dane nie będą udostępnianie innym odbiorcom.
  • Masz prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, sprzeciwu, a także do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Kołowrotki będą przechowywać Twoje dane do czasu cofnięcia przez Ciebie zgody (w zakresie przetwarzania danych do celu marketingowego) lub do czasu przedawnienia ewentualnych wzajemnych roszczeń.
  • Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
  • W przypadku podania danych dziecka małoletniego, powyższe informacje odnoszą się również do danych małoletniego.

 

Разработка платного шаблона Joomla


Nasza strona używa ciasteczek...

Zapraszamy do rejestracji na naszej stronie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

itd